NaslovnaNAJNOVIJETo je pravi Luka! Novi gol Jovića, Milan pao u nadoknadi! (VIDEO)

To je pravi Luka! Novi gol Jovića, Milan pao u nadoknadi! (VIDEO)

Srpski reprezentivac Luka Jović postigao je novi gol i to izjednačujući, u porazu Milana u Bergamu.

Fudbaleri Milana izgubili su od Atalante 3:2 u okviru 15. kola Serije A, a ovo kolo donelo je i novi pogodak srpskog reprezentativca Luke Jovića, nakon što je bio strelac i u prethodnom.

Trebalo mu je samo osam minuta, kada je doneo izjednačenje svojoj ekipi u 72. minutu pri rezultatu 2:1.

Na teren je ušao u 72. minutu umesto Rubena Loftusa Čika i osam minuta kasnije postigao izjednačujući gol za 2:2.

Na asistenciju Kristijana Pulišića sa leve strane, odlično je reagovao, našao se na liniji peterca i lako prosledio loptu u mrežu ekipe iz Bergama.

Ovo mu je drugi gol u dve nedelje nakon što je prolazio kroz izuzetno težak period prilagođavanja i traženja ritma u Milanu.

Međutim, usledio je haotičan finiš gostiju. U trećem minutu nadoknade Davide Kalabrija je zaradio drugi žuti, automatski crveni kartin i Milan je ostao na terenu sa desetoricom.

Atalanta je to ubrzo kaznila, samo dva minuta kasnije Luis Murijel je zatresao mrežu Maika Mainjana za konačnih 3:2.

Gati 51

Međutim, usledio je haotičan finiš gostiju. U trećem minutu nadoknade Davide Kalabrija je zaradio drugi žuti, automatski crveni kartin i Milan je ostao na terenu sa desetoricom. Atalanta je to ubrzo kaznila, samo dva minuta kasnije Luis Murijel je zatresao mrežu Maika Mainjana za konačnih 3:2. Serija A, 15. kolo Subota: Verona – Lacio 1:1 (0:1) Anri 70 – Zakanji 23 Atalanta – Milan 3:2 (1:1) Lukman 38, 55, Murijel 90+5 – Žiru 45+3, Jović 80 20.45 Inter – Udinese Nedelja: 12.30 Frosinone – Torino 15.00 Monca – Đenoa 18.00 Salernitana – Bolonja 20.45 Roma – Fiorentina Ponedeljak: 18.30 Empoli – Leče 20.45 Kaljari – Sasuolo Petak: Juventus – Inter 1:0 (0:0) Gati 51